VIDEO/ Pinte cigare teksa po furnizonte makinën me karburant, e pabesueshme ajo që i ndodh

0
438

Një person në Bullgari ka morë mësimin e ‘jetës’pasi po pinte cigare teksa po furnizonte makinën me karburat.

Punëtori i karburantit ka shkuar direkt tek zjarrë fikësja dhe i ka fikur cigaret të riut.

Video është bërë virale në rrjetet sociale.