VIDEO/ Pamje të tmerrshme, gruaja rreh fëmijën në ashensor

0
254

Ky është momenti i tmerrshëm kur një grua babysitter rreh keq një foshnjë në një ashensor. Ngjarja ka ndodhur në Kinën qendrore.

Kamerat e mbikëqyrjes tregojnë një nënë që mbante fëmijën në krah duke qarë, teksa ia dorëzon dados 42-vjeçare në ashensor.

Por sapo dyert e ashensorit u mbyllën, gruaja filloi ta godasë foshnjën në gjoks, kokë dhe mbrapa në një orvatje për ta bërë fëmijën të ndalojë së qari.