VIDEO/ Ndodh e papritura në spektakël, Marina Vjollca kujton fëmijërinë me …

0
230

Spektakli “C’est La Vie” – “Kjo është jeta”, nisi natën e tij të gjashtë mes duartrokitjeve nën drejtimin e bukuroshes Marina Vjollca.Prezantuesja i kërkoi publikut që të jetë po aq entuziast dhe i gëzuar sa herët e tjera. Çdo natë gara bëhet dhe më e fortë nga konkurrentët. Mbrëmjen e sotme, Kristi erdhi ndryshe në skenën e “C’est La Vie”. Ai kishte hipur në një karrocë me guzhineta.

“Për të gjitha inatet që ke pasur ndaj meje do e përdor unë”, u shpreh Marina, e cila u largua nga spektakli duke bërë një xhiro me të./tvklan.al