VIDEO/ Kallashi i hipën… demit

0
601

Valltarja dhe këngëtarja Donjeta Kosumi, e njohur ndryshe si Kallashi ka bërë ‘provën e rezistencës mbi dem’.

Kallashi i hipi demit në emisionin “Xing me Ermalin”, që u transmetua mbrëmjen e sotme.

Në sekondën e 9-të, ajo u rrëzua.