VIDEO +18/ Makina shtyp një fëmijë, edhe pse po ecte me vetëm 5 km/h

0
487

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kinë  ku një fëmijë teksa ka qenë duke kaluar rrugën është shtypur nga një makinë dhe ka ndenjur për disa minuta poshtë saj.

Fëmija bëhet me dije se ka pësuar dëme por nuk ka pasur pasoja fatale për jetën.

Ai është shpëtuar nga personat që ndodheshin në atë moment aty të cilët kanë ngritur makinën në peshë duke i shpëtuar jetën.