Vesa Luma është zhvendosur në Amerikë? Ja shtëpia e saj luksoze

0
280

Këngëtarja e njohur shqiptare, Vesa Luma para pak ditësh i është bashkuar bashkëshortit të saj, Big Basta në Amerikë dhe thuhet se tani e tutje ata do të jetojnë atje.

Vesa së fundi ka bërë publikë fotografitë e vendit ku ajo do të jetojë, shtëpinë dhe ambientin, shkruan Indeksonline.

Në këto imazhe shohim edhe Liamin i cili po kënaqet në oborrin e shtëpisë së tyre të re.

Ndryshe, Vesa dhe Big Basta janë martuar para disa kohësh dhe janë prindërit e Liamit të vogël