Vdes shkupjani në aksident të rëndë

0
173

Mbrëmë rreth orës23:30 në Shkup ka ndodhur një aksident i rëndë në trafik ku jetën ka humbur 36 vjecari nga fshati Marino.

I ndjeri ka qenë duke drejtuar veturën e tij të tipit Mercedes dhe në një moment ka humbur kontrollin dhe është përplasur në shtyllat e metalit dhe në një dru.