Valltari Benito dhe këngëtarja Soni Malaj sjellin hitin e tyre «Pak Si»

0
669

Valltari me famë ndërkombëtare ,Berat Haskaj i njohur si Benito, është një djalë i ri i cili vjen nga Kosova por që jeton në Zvicër.

Përpos vallëzimit modern ai e ka pasion dhe muzikën.

Valltari modern me famë ndërkombëtare Berat Haskaj në bashkëpunim me këngëtaren e njohur nga Shqipëria Soni Malaj tani sa po kanë lansuar video klipin e tyre më të ri » Pak Si « i cili pritet të dal këtë Shtune.

Benito me vallëzimin e tij modern ka marr pjesë në shumë gara ndërkombëtare ku dhe ka përfaqësuar gjithë shqiptarët.

Sipas Berat Haskaj ky është dhe video klipi i dytë të cilën e kam realizuar deri me tani.

Portali i Syri.TV i uron këngëtares Soni Malaj dhe Valltarit Berat Haskaj suksese në karrierën e tij edhe në Muzikë.

Shkruan Arben Mehmeti