Vajza e Shyhrete Behlulit ‘mbulohet’ nga ari

0
320

Nuk iu desh shumë kohë që të marr famë dhe vëmendje, krejt kjo falë nënës së saj, Shyhrete Behlulit.

Duke qenë se rrjedh nga një familje artistësh edhe Engjëllusha i hyri industrisë muzikore. Ëngjëllusha përveç me projekte muzikore, ajo shpesh komentohet edhe për jetën private të saj.

Së fundmi ajo ka postuar në rrjetin social Instagram një fotografi, ku shihet e veshur në një fustan të verdhë, ndërsa ajo që bie në sy janë varëset dhe unazat prej ari./Indeksonline/