Upss!! Luana në darkë romantike, por e tradhton kopsja e këmishës…Ja reagimi i saj…

0
229

Këngëtarja dhe prezantuesja shqiptare Luana Vjollca, konsiderohet si njëra ndër femrat më atraktive të skenës sonë, transmeton ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime të shpeshta dhe të ndryshme.

Gjithashtu ajo ka filluar trasmetimin e emisionit të saj me të ri “Shiko kush luan”, i cili po pëlqehet mjaftë shumë.

E sonte ajo ka publikuar një fotografi në të cilën shihet se ka dalur në një darkë dhe po duket mjaftë bukur e veshur me një këmishë.

Por, në foto duket sikur i është zbërthyer kopsja e këmishës apo është thjeshtë forma e saj.

Shikojeni vet fotografinë më poshtë…/ORAinfo/

A post shared by Luana Vjollca (@luanavjollca) on