United i gatshëm për të shitur një ose dy mbrojtës, ja emrat që janë nxjerrë

0
175

Manchester United pritet të bëjë ndryshime në merkato.

Sipas “Manchester Evening News”, pagat e “Djajve të Kuq” janë rritur në mënyrë dramatike dhe po mendon që të shesë një mbrojtës për të afruar një tjetër gjatë merkatos së janarit

Drejtues të United kanë një “mega-projekt” për të shitur një ose dy lojtarë nga treshja, Phil Jones, Eric Bailly dhe Marcos Rojo.

Nëse shitet një lojtar atëherë United gjatë merkatos së janarit pritet të bëjë një blerje të bujshme.