Ua mbyll gojën të gjithëve…Më në fund Adelina shfaq fytyrën e burrit të saj…

0
290

Adelina Tahiri është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë, shkruan ORAinfo.

Pos për këngët e saj ajo shquhet edhe për veshjen dhe pamjen atraktive në përgjithësi.

Së fundmi ka qenë e përfolur për fejesën e tij me biznesmenin 50 vjeçar, për të cilën pati reagime të shumëta madje edhe të tilla negative për shkak të moshës së burrit të saj.

Ajo vazhdimisht ka fshehur fytyrën e tij, mirëpo e bëri publike vetëm pas një teksi ku ishte lavdëruar fiziku i burrit të saj.

Shikojeni vet postimin e saj më poshtë…/ORAinfo/