U tha se Meghan dhe Kate nuk shkojnë mirë, reagon familja mbretërore

0
188

Ditët e fundit në media kanë qarkulluar disa lajme lidhur me marrëdhënien e Kate Middelton dhe Meghan Markle.

Disa burime tregonin se dy nuset e familjes mbretërore nuk shkonin mirë me njëra-tjetrën, madje thuhej se kjo ishte edhe arsyeja përse Meghan po largohej nga shtëpia.

Por me sa duket këto lajme nuk i kanë pëlqyer aspak familjes mbretërore dhe ditën e sotme kanë reaguar nëpërmje një deklarate zyrtare.

Një anëtar i oborrit mbretëror ka thënë se Meghan dhe Kate shkojnë shumë mirë me njëra-tjetrën dhe kërkoi që këto lajme të mos vazhdonin më./revistawho.com