Trinjakët nuk duan që babai të shkojë në punë, ja çfarë bëjnë

0
198

I ati në makinë, ndërsa ata të tre e ndjekin pas, duke e lënë pas nënën e tyre e cila gjiron veprimet e tyre, shkruan lajmi.net

Babai shkon me makinë pak më larg, pastaj ndalet sepse e sheh që fëmijët e tij nuk ndalojnë së ndjekuri. Del nga makina dhe pret që ata të vijnë pranë tij, pastaj i merr në përqafim.

Shikojeni videon më poshtë. I ka ndodhur dikujt kjo?