Theret me thikë një person në Prishtinë

0
286

Policia e Kosovës ka arrestuar një të dyshuar në Prishtinë pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht me mjet të mprehtë-thikë viktimën.

Siç thuhet në njoftimin e PK-së, viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar për tretman mjekësor.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari, është dërguar në mbajtje./BS