Theret me thikë një 18 vjeçar në Skënderaj

0
197

Gjatë ditës së sotme një person i gjinisë mashkullore (18 vjeç) është therur me thikë në Skenederaj. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe pas ndihmës së parë është dërguar në QKUK.
“Gjendja e ti është stabile”, tha për Gazetën Express, Fexhrije Pllana nga zyra për informim e Policisë.

Më tej, Pllana tha se nuk ka ndonjë të arrestuar policia po merret me rastin.