Thanë se ishin të lidhur, këngëtari tregon të vërtetën e FOTO-s

0
177

Këngëtari i njohur shqiptar, Gent Fatali u përfol se është në një lidhje dashurie me një vajzë.

Në faqet rozë qarkulloi një fotografi e tij me një vajzë, e cila dyshohej se është partnerja e tij.

Genti ka zbuluar të vërtetën e kësaj historie në intervistën për ‘Prive’. Ai tregoi se vajzën në foto e ka kushërirë dhe statusi i tij është ende beqar.

Mbetet për tu parë nëse Genti do deklarojë më vonë ndonjë histori dashurie.