Teuta Krasniqi i kthehet të kaluarës

0
356

Aktorja e njohur Teuta Krasniqi, është ndër ato personazhe që edhe pa bërë asgjë, përfliten. Teuta, mbetet e veçantë dhe një ndër figurat më të njohura të ekranit, shkruan «Kosovarja».

Aktorja dhe prezantuesja e njohur, është nënë e dy vajzave dhe përkundër angazhimit në rolin e nënës, ajo është mjaftë aktive edhe në anën profesionale.

Aktoren e njohim si bionde, por në një nga fotot e së kaluarës, ajo ka pozuar si zeshkane, e me sa duket kjo i ka pëlqyer, meqë Teuta sot e ka postuar një foto si zeshkane, shkruan «Kosovarja».

Një është e dukshme, Teuta si zeshkane e si bionde po duket bukur.