Të gjithë sytë kah Morena Taraku…Pamja e saj sonte prej një ‘zonjë’ të vërtetë…

0
221

Bukuroshja Morena Taraku, vite më parë ka qenë Miss Kosova, ndërsa tani i është kthyer muzikës në të cilën rrugë po ecën mjaftë mirë.

Ajo njihet për bukurin dhe format e saj trupore, të cilat edhe nuk heziton që t’i ekspozoi asnjëherë.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet, madje kohëve të fundit ka realizuar disa fotosesione shumë të bukura të cilat i bën vazhdimisht publike.

Edhe sot ajo ka publikuar disa prej tyre, në të cilat është veshur tejet bukur dhe po duket një zonjë e vërtetë…/ORAinfo