Të gjithë së bashku! Festë në familjen Istrefi

0
233

Mbrëmë në familjen e motrave Istrefi ka pasur festë.

Kjo për faktin se nëna e tyre, Syzanë Tahirsylaj e ka festuar ditëlindjen e saj, shkruan lajmi.net

Këtë e kanë bërë të ditur vetë vajzat e saj këngëtare nëpërmjet disa imazheve nga festa e mbrëmshme.

Për të festuar me nënën e saj ishte edhe Era Istrefi. Kujtojmë se edhe nëna e tyre Syzana dikur ishte këngëtare por sot është shkëputur tërësisht nga ky rrugtim dhe ua ka lënë rendin vajzave të cilat e kanë trashëguar talentin nga e ëma.