Të gjithë femrat e Muqiqëve në fitnes (FOTO)

0
254

Familja e Nysret Muqiqit njihet tashmë nga të gjithë pasi është një familje artistësh të cilët publiku i pëlqen dhe i kërkon.

Por duket se femrat e kësja familje kanë problem me mbipeshën dhe për këtë kanë zgjedhur fitnesin.

Ka qenë Egzona, bashkëshortja e Albatritit e cila ka postuar një fotografi nga palestra së bashku me dy kunatat e saj.

Gjithsesi ato janë shumë të bukura por që nëse janë në rregull edhe me peshën sigurisht do të dukeshin edhe më bukur./10minuta/