Tayna ishte e fejuar me këtë artist kosovar

0
914

Tayna në verën e vitit 2018 arriti të depërtoj në treg.

Në emrin e saj janë adresuar miliona klikime me prurjet e reja, shkruan arbresh.info.Por, edhe jeta private diskutohet tejmase.

Mbrëmë portali arbresh.info ka raportuar që ajo dhe i riu Kech Montana nga REDBOX janë në lidhje tash e sa muaj.

E, sot në adresë të portalit kanë arritur edhe disa risi nga jeta private e saj.

Mësohet që reperja kosovare ka qenë e fejuar me një artist emri i të cilit është Noli dhe është i martuar.

Noli është 29 vjeçar dhe në verën e 2018-tës e ka lëshuar Mixtape-n e ri.

Ky është ish-i fejuari i Taynes.