Surpriza e Burak Ozçivit për gruan pushton mediat turke

0
481

Burak Ozçivit dhe Fahriye Evçen janë një nga çiftet më të komentuar në Turqi, sidomos pas martesës së tyre ata dita ditës bëhen kryefjala e mediave.

Ndonëse çifti mundohen që marrëdhënien e tyre ta mbajnë sa më private, sërish mediat kanë arritur të zbulojnë surprizat që i bën Buraku bashkëshortes.

Vetëm pak kohë më parë ai i bleu një shtëpi luksoze me 3 kate. Por ky vit nuk do mbyllet pa surprizën e madhe për Fahriyen.

Prindërit e aktores gjermano-turke, jetojnë në Gjermani dhe Burak për të bërë të lumtur bashkëshorten i ka blerë asaj një shtëpi në Solingen të Gjermanisë.

Surpriza e Burakut ka kushtuar plot 400 mijë euro, por ama ja ka vlejtur pasi e ka bërë shumë të lumtur Fahriyen.