Super sexy për Krishtlindje: Luana lë pa fjalë me videon provokuese

0
318

Vetëm pak ditë më parë, ajo u përfol në të gjitha mediat rozë për ndryshimin e sja më të ri në pamje, pasi në disa imazhe u shfaq me flokë të gjatë dhe më ngjyrë shumë më të errët nga ç’jemi mësuar ta shohim zakonisht.

Tani, më në fund është zbuluar edhe arsyeja e transformimit të Luanës në pamje. Moderatorja e “Shiko kush luan”, ditën e sotme ka shpërndarë në Instagram një klip në formë kartoline urimi për fansat e saj me rastin e Krishtlindjes ku duket mjaft provokuese.

E veshur me një fustan të zi pjesërisht transparent, Vjollca shihet teksa qesh drejt kameras dhe u dhuron puthje  ndjekësve. “Gëzuar Krishtlindjen! Zoti ju bekoftë të gjithëve! Shumë dashuri për të gjithë ju…”-ka shkruar ajo në përshkrimin e videos.