Super hit: Vjen bashkëpunimi i parë mes motrave Istrefi

0
172

Ditën e djeshme këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar Nora Istrefi publikoi një foto e veshur me një fustan lejla, me të cilin ekspozonte linjat e saj perfekte.

Përveç kësaj Nora njoftoi se së shpejti do të publikojë dhe këngën e saj të re.

Por Nora nuk vjen vetëm në këtë bashkëpunim, pjëse e këtij videoklipi do të jetë dhe motra e saj Era.

Edhe pse akoma nuk e kanë publikuar videoklipin, këngë e tyre po bën xhiron e rrjetit pasi dhe këngëtari i njohur Claydee e ka postuar në Instastorin e tij.

Më poshtë mund të dëgjoni dhe këngën.