Sulmon nënën e vet

0
256

Një person është arrestuar në Gjakovë, i cili pas një mosmarrëveshje, e kishte sulmuar fizikisht nënën e tij.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i është ofruar tretman mjekësor. Pas intervistimit i dyshuari me vendim të prokurorit, është dërguar në mbajtje.