Soni Malaj publikon një FOTO tunduese, duket një ‹bishë› e vërtetë

0
210

Ajo është një nga këngëtaret shqiptare që i është përkushtuar shumë palestër.  Soni Malaj ka mundur krijojë forma trupore të adhurueshme falë ushtrimit të saj sistematik në palestër.

Këngëtarja gjithmonë është shfaqur mjaft tunduese në postimet e saj. Këtë herë ajo ka goditur me veshjen e saj të kuqe dhe festive.

Soni ka qëndruar larg prodhimeve muzikore prej afro 6 muajsh. Kënga e fundit që ajo ka publikuar është ‘Loca’,një këngë verore dhe shumë ritmike.