Si do të mund të duken në moshën 70-vjeçare Ronaldo (Foto)

0
191

Ata janë dy lojtarët më të mirë në botë dhe për disa vite pritet të dominojnë botën e futbollit.

Bëhet fjalë për Cristiano Ronaldon e Real Madridit dhe Lionel Messin e Barcelonës.

Por, në saje të një aplikacioni mund të parashikohen se si do të duket dyshja në moshën 70-vjeçare.

CR7 do ti rrudhet paksa fytyra dhe do të fitojë disa të thinjura anash flokëve, ngjyrën të cilën e përdor edhe sot.