Shyhrete Behluli feston ditëlindjen, a e dini sa vite ka mbushur?

0
524

Këngëtarja e njohur Shyhrete Behlulu sot feston ditëlindjen e saj të 56-të.
Këtë e ka bërë të ditur e bija e saj, Engjëllusha e cila e ka uruar me një buqet të madhe me lule dhe fjalët më të mira.“Gëzuar ditëlindjen, mami” ka shkuar Egji e cila duket se është shumë e lidhur me të ëmën e sidomos tash që po ndajnë të njëjtin profesion.

Ndryshe, Shyhreti ka një familje të madhe me fëmijë e nipa e mbesa.