Shprehja më e mirë për këtë video: Mos e kruaj me krokodilin! (Video)

0
288

Në një video të publikuar në internet shihet një burrë i cili po e ngacmonte krokodilin me një shkop.

Sipas mediave, bëhet fjalë për Peter Watson, i cili është pronari i një ferme krokodilësh në Afrikën e Jugut.

Siç thuhet më tej, ai tentoi të largonte një krokodil nënë nga vezët – por ajo u zemërua dhe e kafshoi.

Për fat të mirë, ai shpëtoi vetëm me disa plagë të lehta. /Telegrafi/