Shoqëria i inkurajonte dy të reja të rriheshin, kalimtarët mezi i ndanë (Video)

0
277

Adoleshentet e paemëruar kanë nisur një zënkë fizike në Edinburgh të Skocisë, ndërsa shokët dhe shoqet i filmonin dhe i inkurajonin të rriheshin.

Derisa ato mbaheshin për flokësh dhe godisnin njëra-tjetrën, dy kalimtarë rasti kanë intervenuar për t’i ndarë, por e kishin shumë të vështirë, transmeton Telegrafi.

Më poshtë mund të shihni përleshjen e tyre, që për një moment duket që u ndërpre, por vazhdon sërish pasi nxiten nga bashkëmoshatarët.

Forcat e rendit po bëjnë përpjekje të identifikojnë pjesëmarrësit që besohet se u rrahën për motive të ulëta. /Telegrafi/