Shokon Enca, nuk do ta besoni ku e fut ‘drogën’ (Pamje)

0
216

Një nga këngëtaret më ekspresidhe dhe që ka treguar ‘dobësinë’  saj për kanabisin ka surprizuar sot.

Enca Haxhia nuk i ka kursyer asnjëherë publikimet ku në eventet e saj muzikore por dhe në jetën e përditshme është konsumuese e kanabisit.

Madje ajo i ka kushtuar edhe këngë kësaj lënde narkotike.

Por sot Enca ka zbuluar se atë e ka përdorur dhe si dekorues për thonjtë e saj. Ju kishte shkuar ndonjëherë në mendje kjo.?/Gazeta Express/