Shkurte Fejza ndryshon stil, ja sa bukur po duket me …

0
276

Është njëra ndër këngëtaret tona që çdoherë i ka paraqitjet e saj me shumë risi qoftë në këngë po ashtu edhe në pamje duke mos e ekzagjeruar shumë, shkruan “Kosovarja”.

Shkurte Fejza duket se për xhirimet e fundvitit ka vendos që të duket pak më ndryshe se herët tjera. Atë e shohim me një frizurë të bukur dhe me flokë kaçurrele. Fotot në fjalë janë shkrepur kur këngëtarja Fejza ishte në parukeri.

 

Po juve si po iu duket pamja e re e Shkurtes?/Kosovarja/