Shkatërrohet banda e shqiptarëve në Milano, ja si vidhnin 11 të arrestuarit

0
222

Polica e Milanos ka nxjerrë urdhër-arresti për 11 shqiptarë (10 në burg dhe një në arrest shtëpie) të moshave 21-47 vjeç, anëtarë të një bande kriminale që vidhte.