Shkaku i ……., Big Mama “xhelozon” Kaltrina Selimin

0
322

Dona Matoshi është një ndër kreatoret më të njohur shqiptare.Kjo ka bërë që edhe shumë fytyra të njohura të veshin fustanet e qepura prej saj.

Një prej tyre është edhe këngëtarja shqiptare, Kaltrina Selimi, e cila tash e sa kohë jeton dhe vepron në Londër.

Bukuroshja shihet në një fotografi teksa ka të veshur një fustan të Matoshit, e cila gjë ka bërë të xhelozojë këngëtarja, Big Mama.

Natyrisht, e gjithë kjo në suaza të humorit pasi që dihet mirë se dyshja e estradës shqiptare janë mikesha të mira.