Shikoni sa është rritur djali i aktorit Naser Rafuna (FOTO)

0
1797

Aktori Naser Rafuna, i njohur në publik me rolin e Xhekut në serialin vendor “Çka ka shpija”, ka vite që ka krijuar familjen e tij, e që tashmë ka dhe një djalë, Jarin.

Aktori në rrjetet sociale e tregon se është mjaft i lidhur me familjen e tij ku dhe nuk heziton të publikojë foto.

Së fundmi ai ka publikuar një foto me djalin, Jarin në makinë e që po duken mjaft mirë./Sovrani.info