Shikojeni Amin e Ermalit kur punonte si ‘kamariere’ me minifund dhe flokë të shkurtra (VIDEO)

0
406

Tashmë është një sipërmarëse e rëndësishme dhe moderimi ka dalë në palan të dytë.
Amarda Toska e ka filluar karierën e saj si prezantuese në shfaqjen e humorit ‘Portokalli’. Por Ami nuk mbeti vetëm në pjesën e moderimit.
Ajo performoi si balerinë dhe si një nga aktoret e shfaqjes, ku iu desh që hera herës të ndryshonte pamje. Kush nuk është nostalgjik për rolin e saj si ‘Balerina Bullgare’.
Në një prej performancave ajo ironizonte videoklipet e asaj kohe, ku vajzat aktronin si kamarjere.
Pas largimit nga ‘Portokalli’, Ami vazhdoi moderimin në disa spektakle të tjera./Origjinale/
Ndiqni videon ne linkun qe vijon: