Serena Williams martohet këtë javë

0
196

Serena Williams thuhet se do të jetë një grua e martuar deri në fundjavë!

36-vjeçarja do të martohet me të fejuarin e saj Alexis Ohanian të enjten, sipas Daily Mail.

Dasma do të zhvillohet në New Orleans dhe thuhet se do të kushtojë rreth 1 milion dollarë.

Beyonce, Jay Z, Kris Jenner, Eva Longoria, Ciara, Kelly Rowland dhe madje Meghan Markle pritet të marrin pjesë në këtë ceremoni.