Rrëfen për ngjarjen më të hidhur që i ndodhi këtë vit Violeta Kajtazit

0
242

Këngëtarja e njohur Violeta Kajtazi ishte e ftuar sonte (e premte) në emisionin “Mirage”.

Violeta tregoi se si shkoi sezona e dasmave, foli për jetën private dhe për projektet e reja që planifikon këto ditë. Kur jemi tek jeta private, këngëtarja rrëfeu për dy ngjarjet më të trishta që i kanë ndodhur këtë vit dhe që ajo i cilëson si më të vështirat në jetën e saj. Këngëtarja për “Mirage” ka treguar se si humbi dy personat më të çmuar për të, por edhe pas kësaj ajo ka një mesazh shumë domethënës.

Ndiqeni videon e mëposhtme nga minuta 2:35 dhe mësoni se për cilat ngjarje e ka fjalën Violeta. /Lajmi.net/