Rrah nënën në Novobërdë

0
244

Policia ka arrestuar një person në Novobërdë pasi që i njëjti nën ndikim të alkoolit ka sulmuar fizikisht nënën e tij.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari me vendim të prokurorit, është dërguar në mbajtje./KosovaPress/