Rrah gruan dhe shoferin e taksit

0
285

Një shtetas i Shqipërisë është arrestuar në Prizren, pasi i ka ushtruar dhunë fizike ndaj gruas së tij, poashtu shtetase e Shqipërisë dhe, shtetasi tjetër të Shqipërisë (vozitësit të taksi) i cili ishte duke dërguar viktimën në familjen e saj.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Policia njofton se rasti ka ndodhur para dy ditësh.