Rozana Radi si asnjëherë më parë, ekspozon linjat trupore në fustanin elegant

0
348

Rozana Radi është shfaqur atraktive në një fotografi, që e postoi në Instagram.

Rozana Radi ka postuar një imazh të ri, në të cilin shfaqet e veshur me një fustan rozë.

Këngëtarja dukej joshëse, teksa kishte vënë në pah gjoksin dhe këmbën, kurse pozoi para pasqyrës.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Rozana Radi është “Kur përfundon një dashuri si kjo e jona”, me të cilën garoi në festivalin “Kënga Magjike”.