Rovena Stefa sonte në Kënga Magjike, live nga Pallati i Koncerteve

0
429

«Veç një jetë» quhet kënga konkuruese që duhet të themi se është ndër më të mirat e Festivalit Kënga Magjike këtë vit. Sonte me këtë këngë artistja Rovena Stefa do të performojë në skenën e Pallatit të Koncerteve Live siç tashmë ne kemi siguruar këtë mini video ku ajo po këndon në skenë vetëm disa orë para se të nisë nata e parë gjys?m finale. Suksese Rovena dhe me fitore!.BS

Provat e fundit, Sot Live Kenga Magjike ne Tv Klan ora 20.15🎤🎼 “Veç nje Jete”…

Posted by Rovena Stefa on Mittwoch, 6. Dezember 2017