“Ronaldo është më i mirë se Messi”

0
276

Cristiano Ronaldo është më i mirë se “i pabesueshmi” Lionel Messi, sipas pilotit të Formula 1, spanjollit Fernando Alonso.

Ylli i Real Madridit, Ronaldo dhe maestro i Barcelonës, Messi shpesh krahasohen mes vete, me dy më të mëdhenjtë e ditëve të sotme që kanë fituar së bashku plot nëntë Topa të Artë.