Rita Ora vjen ‘e nxehtë’ në imazhet e reja, shfaqet provokuese në të zezë (Foto)

0
204

Këngëtarja Rita Ora vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes.

Kënga e saj më e fundit “Anywhere” është pa diskutim një prej këngëve më hit të momentit, ndërsa Rita ka paralajmëruar se brenda muajve të ardhshëm do të sjellë edhe projekte të reja.

Ajo vazhdon gjithashtu të jetë mjaft aktive edhe në rrjetet sociale, në të cilat ndiqet nga një numër i madh fansash.

Rita preferon që shpesh të ndajë me fansat imazhe të ndryshme nga përditshmëria, gjersa në të shumtën e rasteve nuk heziton të publikojë edhe poza provokuese.

Disa të tilla, këngëtarja me prejardhje shqiptare i solli së fundmi për ndjekësit e saj në rrjetin social Instagram.

Ajo u shfaq mjaft provokuese, veshur në të zezë, duke vënë në pah linjat dhe kthesat e saj, përmes pjesëve të prera të kostumit.