Rita Ora në një lidhje të re me aktorin e njohur

0
167

Sipas ‘The Sun’ këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora dhe aktori i njohur Andrew Garfield që është bërë i njohur me rolin e ‘Spider-Man-it› janë në hapat e parë të marrëdhënies.

‘Është me të vërtetë pak shpejt, por ata e pëlqejnë njëri-tjetrin dhe po shikojnë se çfarë po ndodh. Oraret e tyre i bëjnë gjërat e vështira, por ata kanë një lidhje të vërtetë”, – ka thënë një burim për ‘The Sun’.

Mediat e huaja kanë kontaktuar njerëz të afërt të Ritës dhe Andrew për të pohuar ose hedhur poshtë zërat në lidhje me lajmin.

Kujtojmë se këngëtarja e njohur i dha fund lidhjes së saj në shtator të këtij viti me muzikantin e njohur Andrew Watt.