Rita Ora merr vëmendjen në koleksionin e gjallë të “Escada”, shpallet ambasadore e markës gjermane të modës

0
173

Për këngëtaren me origjinë nga Kosova, Rita Ora, nuk është hera parë që rrëmben vëmendje për stilin e saj. Dhe kësaj radhe Rita Ora shfaqi stilin e saj sensacional kur u paraqit në një koleksion veshjesh për modelin gjerman të modës “Escada”.

Këngëtarja 28 vjeçare është shpallur si fytyra e re e kompanisë së veshjeve dhe do të startojë në fushatën e modës Pranverë-Verë 2019 në shtëpinë e modës.

Krijuesja e hitit, «Let You Love Me» është përshtat shumë mirë një shtresë shumëngjyrëshe, me letrat e markës të shtypura në mënyrë të përsëritur përgjatë tij.

Rritja e lartësisë së saj me taka të larta të përputhshme, tregon këmbët e saj të hollë, duke zgjedhur një buzëkuq të kuq për të marre të vëmendje.