Rita Ora mahnitëse në fustan të kuq

0
406

Kur është fjalë për modën, ajo gjithmonë e arrin kulmin.

Rita Ora bëri një hyrje të magjishme sonte në “Capital’s Jingle Bell Ball” në Londër, shkruan dailymail, transmeton arbresh.info.

27 vjeçarja u paraqit seksi me një veshje festive, duke treguar pasuritë e saj të bollshme.

E veshur me një fustan të kuq prej gëzofi, Rita tregoi këmbët e saj seksi dhe gjoksin e saj gjigant.

Këngëtarja dukej në humor shumë të mirë, përderisa buzëqeshte para kamerës duke lëvizur këmbët.