Rita Ora çon raki rrushi nga Rahoveci në emision, britanikët kanë frikë ta pijnë

0
317

Këngëtarja me prejardhje nga Kosova, Rita Ora, ishte e ftuar në emisionin e njohur televiziv të Britanisë “The Jonathan Ross Show” dhe kishte sjell edhe raki rrushi nga Kosova.

Prezantuesi Ross donte të pinte një gotë raki rrushi së bashku me Ritën, Ed Sheeranin dhe Gordon Ramseyn, derisa ylli shqiptar ua bënte me dije se rakia është shumë e fortë.