Rikthehet Adelina Ismaili, në këtë qytet do të mbaj koncert nesër

0
310

Diva shqiptare Adelina Ismaili do t`i rikthehet skenës shqiptare. Ajo njihet si përkrahëse e Lidhjes Demokratike të Kosovës, dhe do të marr pjesë në tubimin e kësaj partie në Gjilan.

Ajo ka shkruar në Facebook se nesër (enjte) nga ora 16:30h shihemi në Gjilan te Luta.

Miq!

Neser me date 16.11.17 ora 16:30h shihemi ne Gjilan te Luta!

Palestra e Sporeve «Bashkim Selishta-Petriti»